Dažniausiai užduodami klausimai

Maršrutai, pagal įveikimo sudėtingumą, sąlyginai suskirstyti į 4 grupes:

  1. Maršrutai lengviesiems automobiliams – driekiasi asfaltais ir žvyrkeliais. 
  2. Maršrutai SUV’ams – skirti visiems automobiliams su didesnę prošvaista (SUV). Jie driekiasi žvyrkeliais ir laukų ar miškų keliukais.
  3.  Maršrutai visureigiams skirti  visureigiams turintiems 4×4 pavarą. Kai kurie ruožai gali būti sunkiau įveikiami. Nerekomenduojame jais keliauti 4×4 pavarą turinčiais SUV’ais.
  4. Maršrutai Visureigiams su gerve keliaujant šiais maršrutais reikalinga pilna bekelės ekipuotė ir patirtis. Žinoma patirtis neatsiranda savaime… 

2-3-4  maršrutų įveikimą labai įtakoja gamtinės sąlygos. Todėl į kelionę leiskitės bagažinėje turėdami kastuvą, kirvį, pjūklą… virvę ir… neatmeskite tikimybės patirti nuotykių. Visais atvejais atsakingai vertinkite situaciją, kad nuotykiai, negadintų nuotaikos.

Paprastai apie 100 km maršrutai įveikiami per vasaros dieną, bet jei nespėjote, menka bėda. Visada galite grįžti kitą dieną ir pabaigti.

Ruošiant maršrutus visureigiams ir SUV prireikė pjūklo, praūžusi vėtra privartė medžių. Apsidrausti verta. Bagažinėje reikėtu turėti kastuvą, tempimo virvę, kirvį, pjūklą ir porą lentų. Daug vietos neužims, bet visada jausitės saugiai. Pasiimkite sodininko žirkles ar mačetę, nukapoti krūmų šakeles, kad nesubraižyti automobilio.

Maršrutuose visureigiams su gerve….reika gervės, ir visos kitos bekelės amunicijos. Nedidelę rankinę gervytę patartina turėti net važiuojant grybauti ar prie ežero. Vietos daug neužims, bet  sutaupys nervų ir laiko. 

Žodis visureigis daugeliui skamba panašiai kaip BMW, bet nederėtų mūsų painioti su tais, kurie matuojasi, kuris pravažiuos gilesnę balą, drasko miško paklotę ar su BMW daužo stoteles. Mūsų maršrutai (ne trąsos) driekiasi  servitutiniais keliais, kurie, kaip istorinis paveldas nyksta akyse , užauga krūmokšniais kaip ir apleistos sodybos iki kurių jie kažkada vedė. Važiuoti servitutiniu keliu jokių specialių leidimų nereikia.

Norint naudotis mūsų maršrutais,  reikės mobiliojo prietaiso  (telefono, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio), kuriame įdiegta GPS navigacijos programėlė (įsigytame kelionės pakete rasite nuorodas į tokias programėles).  Atidarius maršruto GPX failą navigacijos  programėle, keliaukite  sekdami ekrane matomą trac’ką ir savo buvimo vietą. Žemėlapyje matysite ir sunumeruotus taškus, žyminčius lankytinas vietas. Maršruto aprašymą patartina atsispausdinti, kelionėje bus patogiau naudotis

Visos UAB Lietuviškas safaris paruoštų maršrutų teisės yra saugomos ir skirtos asmeniniam pirkėjo naudojimui. Pirkdami maršrutą, prisiimate teisinį įsipareigojimą nesidalyti, neskelbti ir neperduoti trečiosioms šalims gautų failų ar jų kopijų. 

Žinoma, kasmet renkame aktyviausiai besidalinusį įspūdžiais keliautoją ir jį apdovanojame.

Už maršrutą galite atsiskaityti visais jums priimtinais būdais. Kai baigsite pirkimą, į nurodytą el. paštą gausite   kelionės paketą – išsamų maršruto aprašymą, patarimus, track’o  ir lankytinų vietų GPX failą.

Žinoma, mūsų instruktoriai patirties sėmėsi sunkiausiose varžybose ir kelionėse. Kreipkitės , padėsim spausti čia

Liko neatsakytų klausimų? Susisiekime!

Shopping Cart