fbpx

Nr.23A MARŠRUTAS APLINK LIETUVĄ

180.00

2000  km lengviesiems automobiliams, 15 atskirų etapų (galima įsigyti ir po vieną), beveik 400 įdomių objektų

Apvažiuoti Lietuvos pasienio rajonais. 2000 km, lygiai tiek pat, kiek nuo Vilniaus iki Očiakivo, piečiausio Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės krašto prie Juodosios jūros. Sutapimas? O gal simbolis ?

Kolekcijoje – naujas unikalus pasiūlymas, kuris patenkins išrankiausią skonį.

15 maršrutų, sujungti į žiedą, tad galite pradėti nuo bet kurio iš jų, judėti į bet kurią pusę ir, apsukę didijį ratą, įsitikinsite, kad Lietuvoje gausų istorijos, kultūros ir gamtos paminklų , kad ji – nuostabiai graži. Viso yra pažymėti  ir aprašyti 359  įdomūs taškai, tikras lobynas.

Kiek tam reikia skirti laiko? Lenktyninkai per Lietuvos Baja Perimetras varžybas šį maršrutą įveikia maždaug per 60 valandų, beveik nemiega, nelanko įdomių objektų ir nesifotgrafuoja, valgo paskubom, snūsteli ir vėl lekia. Jei planuojate pailsėti paežerėse ar paupiuose, stabtelti ir  užlipti į piliakalnį ar apžvalgos bokštą, papietauti kaimo karčemoj – numatykite bent dvi savaites. O jei norite, įveikite žiedą aplink Lietuvą atskrais etapais per 14 savaitgalių.

Pravažiavusiems visą maršrutą ir įkėlusiems bent po nuotrauką iš kiekvieno etapo, FB grupėje <safarigo.lt> įteiksime prestižinį lipduką ir sertifikatą.

 

 

Shopping Cart