fbpx

Svarbios naujienos

Kaip pasinaudoti į el. paštą gautu kelionės paketu?  

  1. Atsisiųskite iš App Store į telefoną  aprašyme nurodytą navigacijos programėlę. Ji tiks Android ir iOs
  2. Gautamewww.safarigo.lt el. laiške matote du priedus atsisiuntimui:

 maršruto aprašymas – tai PDF failas. Jį patartina atsispausdinti – bus patogiau naudotis

 žemėlapio nuorodos – tai .gpx failas. Jį reikia įkelti į telefoną, kurį naudosite navigacijai

        3. gpx failo įkėlimas į telefoną. Rekomenduojame pradžioje atsisiųsti į kompiuterį, o po to, Jums įprastais būdais įkelti į telefoną.

Dėmesio! Siunčiantis .gpx failą tiesiai iš el. laiško telefone, kai kurios naršyklės gali jį išsaugoti .xml formatu, jo navigacijos programėlė neatpažins. Jei neturite po ranka kompiuterio, o telefonas atsiųstą .gpx failą išsaugojo .xml formatu, neišsigąskite. Vidinėje telefono atmintyje, atsisiųstų failų bylose (downloads) suraskite gautą .gpx.xml ar .xml failą ir pakeiskite jo pavadinimą, kad galūnė būtų .gpx (paprasčiausiai ištrinkite nereikalingą galūnę .xml. paliekant tik .gpx)

  1. Kaip atidaryti telefone įkeltą .gpx failą Suradę atsiųstąjį .gpx failą, bakstelkite ir prietaisas pasiūlys ją atidarančią programėlę arba iškarto atidarys. Jūs matysite žemėlapį su maršrutu (track’u), lankytinais taškais ir savo buvimo vietą. Keliaukite maršrutu didėjančia maršruto taškų numerių kryptimi.
  1. Video pagalba  https://youtu.be/Mogoo8o8vNg
  2. Svarbu: į kelionę pasiimkite pilnavertį kastuvą, domkratą, kirvį, pjūklą, sumažinkite slėgį padangose. Mažai naudojami keliai dėl gamtos stichijų ar kitų priežasčių vietomis gali tapti nepravažiuojami. Tokiose vietose, atsakingai vertinkite savo galimybes ar pajėgsite jas įveikti. Jei ne, geriau paieškokite apvažiavimo ir grįžę į maršrutą, tęskite kelionę.
  3. 4X4 vairavimo mokykla abejojantiems savo įgūdžiais: https://www.safari.lt/services/visureigiu-vairavimo-mokykla
Shopping Cart